Tanszékvezető

Dr. Weltsch Zoltán

Tel: 76/516-480
Iroda: E.08
E-mail: weltsch.zoltan@gamf.uni-neumann.hu

Kutatócsoport-vezetők

Béres Gábor József

Mechanikai- és Lézersugaras Technológiák Kutatócsoport-vezető

Tel: 76/516-377
Iroda:7/6
E-mail: beres.gabor@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Tóth László

Műanyagfeldolgozó Kutatócsoport-vezető

Tel: 76/516-392

Iroda: 9/12

Email: toth.laszlo@gamf.uni-neumann.hu

Kovács Zsolt Ferenc

Gyártástechnológia Kutatócsoport-vezető

Tel: 76/516-383

Iroda: 8/5

Email: kovacs.zsolt@gamf.uni-neumann.hu

Kun Krisztián

Járműtechnológia Kutatócsoport-vezető

Telefon: 76/516-486

Iroda: E.08

Email: kun.krisztian@gamf.uni-neumann.hu

Adminisztrátorok

Radics Renáta

Tel: 76/516-491

Iroda: E.08

Email: radics.renata@uni-neumann.hu

Simon Noémi

Tel: 76/516-481

Iroda: E.08

Email: simon.noemi@gamf.uni-neumann.hu

Gyártástechnológia kutatócsoport

Csorba Béla István

Tel: 76/516-493

Iroda: F.05

Email: csorba.bela@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Boza Pál

Tel: 76/516-385

Iroda: 8/2

Email: boza.pal@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Fekete István

Tel: 76/516-487

Iroda: E/13

Email: fekete.istvan@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Jakab Sándor

Tel: 76/516-383

Iroda: 8/5

Email: jakab.sandor@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Kodácsy János

Iroda: 8/3

Email: kodacsy.janos@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Líska János

Tel: 76/516-380

Iroda: 8/7

Email: liska.janos@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Líska Katalin

Tel: 76/516-384

Iroda: 8/4

Email: liska.katalin@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Szabó András

Iroda: 8/3

Email: szabo.andras@gamf.uni-neumann.hu

Ivánovics Gergely

Tel: 76/516-493

Iroda: F.05

Email: ivanovics.gergely@gamf.uni-neumann.hu

Miskolczi István

Tel: 76/516-384

Iroda: 8/4

Email: miskolczi.istvan@gamf.uni-neumann.hu

Nagyné Pintér Zsuzsanna

Tel: 76/516-382

Iroda: 8/6

Email: pinter.zsuzsanna@gamf.uni-neumann.hu

Piros István Attila

Tel: 76/516-497

Iroda: E.17

Email: piros.attila@gamf.uni-neumann.hu

Sándor Roland

Tel: 76/516-382

Iroda: 8/6

Email: sandor.roland@gamf.uni-neumann.hu

Járműtechnológia kutatócsoport

Bári Gergely

Tel: 76/516-492

Iroda: E.05

Email: bari.gergely@gamf.uni-neumann.hu

Bendik Elizabet Hanna

Tel: 76/516-483

Iroda: E.19

Email: bendik.elizabet@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Balogh Levente

Iroda: E.08

Email: balogh.levente@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Csák Bence Zoltán

Iroda: E.08

Email: csak.bence@gamf.uni-neumann.hu

Kereszty Balázs László

Tel: 76/516-488

Iroda: E.11

Email: kereszty.balazs@gamf.uni-neumann.hu

Kondor István Péter

Tel: 76/516-489

Iroda: E.15

Email: kondor.peter@gamf.uni-neumann.hu

Sárkány Tamás György

Iroda: E.07

Email: sarkany.tamas@gamf.uni-neumann.hu

Sipos Gábor

Tel: 76/516-483

Iroda: E.19

Email: sipos.gabor@gamf.uni-neumann.hu

Vaczkó Dániel

Tel: 76/516-484

Iroda: E.07

Email: vaczko.daniel@gamf.uni-neumann.hu

Widner Attila

Tel: 76/516-483

Iroda: E.19

Email: widner.attila@gamf.uni-neumann.hu

Mechanikai- és lézersugaras technológiák

Berczeli Miklós

Telefon: 76/516 376

Iroda: 7/8

Email: berczeli.miklos@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Farkas Attila

Tel: 76/516-370
Iroda: 7/1
E-mail: farkas.attila@gamf.uni-neumann.hu

Hareancz Ferenc

Telefon: 76/516-376

Iroda: 7/8

Email: hareancz.ferenc@gamf.uni-neumann.hu

Johanyák Edit

Tel: 76/516-372
Iroda: 7/14
E-mail: johanyak.edit@gamf.uni-neumann.hu

Kis Dávid István

Telefon: 70/584-3076; 76/516-373

Iroda: 7/6

Email: kis.david@gamf.uni-neumann.hu

Klam Kitti

Tel: 76/516-371

Iroda:

Email: klam.kitti@gamf.uni-neumann.hu

Ledniczky György

Telefon:

Iroda: 7.ép. 3 szoba

Email: ledniczkygyörgy@gmail.com

Pap Imola Réka

Iroda: 

Email: p.imola25@gmail.com

Műanyagfeldolgozó kutatócsoport

Ádám Balázs

Tel: 76/ 516-395
Iroda: 9/9
E-mail: adam.balazs@gamf.uni-neumann.hu

Ádámné Dr. Major Andrea

Tel: 76/516-392
Iroda: 9/10
E-mail: major.andrea@gamf.uni-neumann.hu

Angeli Eliza

Tel: 76/516-369

Iroda:

email: angeli.eliza@gamf.uni-neumann.hu

Antaliczné Nagy Dorottya

Telefon: 30/966-6276

Iroda: 9/18

Email: nagy.dorottya@gamf.uni-neumann.hu

Bata Attila

Tel: 20/277-3832; 76/516-393
Iroda: 9/8

E-mail: bata.attila@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Izer András

Tel: 76/516-369
Iroda: 9/19
E-mail: izer.andras@gamf.uni-neumann.hu

Dr. Kókai Eszter

Telefon: 76/516-369

Iroda: 9/19

Email: kokai.eszter@gamf.uni-neumann.hu

Hansághy Pál

Telefon: 76/516-369

Iroda: 9/18

Email: hansaghy.pal@gamf.uni-neumann.hu

Palásti Ferenc

Iroda: 9/18

Email: palasti.ferenc@gamf.uni-neumann.hu

Prof. Dr. Belina Károly

Tel: 76/516-390

Iroda:

email: belina.karoly@gamf.uni-neumann.hu

Tóth Gergely

Telefon: 70/554-0856; 76/516-393

Iroda: 9/8

Email: toth.gergely@gamf.uni-neumann.hu